дивись.info

Сенат Канади ратифікував угоду про зону вільної торгівлі з Україною

Сенат Канади ратифікував угоду про зону вільної торгівлі з Україною
Сенат Канади ратифікував угоду про зону вільної торгівлі з Україною

Сенат Канади ратифікував угоду про зону вільної торгівлі з Україною слідом за Верховною Радою, яка ратифікувала угоду ще 14 березня.

Як передає прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, відповідне рішення було прийняте Сенатом 18 травня, пізно ввечері за київським часом.
При цьому торговий представник України Наталія Микольська відзначила, що для завершення бюрократичної процедури створення ЗВТ між країнами закон про ратифікацію вимагає підпису генерал-губернатора Канади.

Нагадаємо, угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою було підписано 11 липня 2016 року під час візиту до Києва прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Верховна Рада 14 березня поточного року ратифікувала угоду, яка відкриває для вітчизняних виробників вільний доступ до 98% канадського ринку.

За оцінками Мінекономрозвитку, Україна після набрання сили Угодою про вільну торгівлю з Канадою зможе нарощувати свій експорт до цієї країни на 0,6 млн дол. щорічно, а також у середньостроковій перспективі розраховувати на додаткові інвестиції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.