дивись.info

Синютка бере на себе зобов’язання у 20-тиденний термін очистити Львів від сміття

Синютка бере на себе зобов’язання у 20-тиденний термін очистити Львів від сміття

 Олег Синютка пообіцяв місту за 20 днів навести лад у Львові зі сміттям, якщо мерія передасть функції управління вивозу ТПВ Львівській ОДА, передає ІА Дивись.info

Відтак, Олег Синютка звернувся до ЛМР з листом.

Очищення Львова від сміття

Зважаючи на ту ситуацію, яка склалася у Львові із нагромадженням твердих побутових відходів, виходячи з того, що на території міста вчиняються дії, які відбуваються без організації системи вивозу сміття з території міста, я сьогодні звернувся з листом до львівського міського голови, в якому виклав готовність взяти на себе відповідальність за вивезення ТПВ з міста Львова та очистити у короткостроковій перспективі сміттєві майданчики. Для цього я офіційно звертаюся до міської влади приймати рішення про делегування функцій про управління ТПВ ЛОДА. Для цього ми беремо на себе відповідні зобов’язання, які вказані у цьому листі: до 20 днів очистити сміттєві майданчики від накопичення і повернути вивіз ТПВ у стабільне русло; відновити систему по сортуванню сміття, яка існувала в місті; припинити розподіл ринку вивозу ТПВ і повернути перевізників, які забезпечували системний вивіз; ввести у 2019 році в експлуатацію комплекс по переробці ТПВ.

Я вважаю, що рішення про делегування повноважень ЛОДА забезпечить вивіз ТПВ з території міста Львова.

 

Куди поїдуть ТПВ

ЛОДА вже двічі брала на себе відповідальність за вивезення сміття зі Львова, але ситуація поверталася у попереднє русло.

Сьогодні о 12 годині засідатиме Державна комісія з питань надзвичайних ситуацій, де буде затверджено план дій по вивозу сміття. У кінці дня я планую зібрати перевізників.

Сміття будуть вивозити на території, які знаходяться у межах Львівської області. Для цього вчора проводили розмови із головами міст. Також відбуватимуться зустрічі із громадами задля переконання їх у тому, що у цій ситуації необхідно врятувати мешканців Львова.

Сьогодні розпочато громадські слухання про те, де мають бути встановлені 17 майданчиків.

Якщо ЛМР не погодиться із нашими умовами, то ми у будь-якому випадку очистимо Львів від сміття. Ми розглядаємо Яворівський район, як варіант, де може бути розташований комплекс по утилізації ТПВ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.