дивись.info

Під час профілактичних рейдів на Львівщині виявили 80 дітей

Під час профілактичних рейдів на Львівщині виявили 80 дітей

У Львівській області підбили підсумки профілактичних рейдів «Вокзал», «Діти вулиці», «Канікули» за перше півріччя 2017 року. Як повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, під час проведення рейдів виявили 80 дітей, з них 58 дітей вилучено з вулиці, 15 – із сім’ї, 1 дитину – з комп’ютерного клубу, ще 6 дітей – з  розважальних закладів.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

За словами Володимира Лиса, у сім’ю повернули 37 дітей, до навчальних закладів 20 дітей, влаштовано в притулок 20 дітей, до закладів охорони здоров’я – 3 дітей.

Окрім того, під час проведення рейдів виявлено 21 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено 5 посадових осіб та 10 – ініційовано притягнути до відповідальності. Обстежено 899 сімей, попереджено 606 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 174 батьків.

Зазначимо, від початку року працівники служб у справах дітей спільно з представниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели 598 профілактичних заходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.