дивись.info

Ризик кишкових інфекцій залишається достатньо високим, – Зуб

Ризик кишкових інфекцій залишається достатньо високим, – Зуб

Сьогодні під час засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС доповіли про стан захворюваності на гострі кишкові інфекції у Львові.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

За словами начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба, у 2017 році, порівняно з 2016 роком, кількість зареєстрованих кишкових інфекцій збільшилася, але порівняно з 2015 роком – залишається на тому ж рівні. Проте ризик поширення таких захворювань залишається дуже високим доти, доки не буде налагоджений процес регулярного і постійного вивезення відходів, адже температура повітря стабільно висока. Водночас мешканцям не слід забувати про прості методи профілактики інфекцій – добре мити руки і належно обробляти харчові продукти.

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, у 2017 році кількість зареєстрованих кишкових інфекцій збільшилася, але якщо подивитися за аналогічний період 2015 року, то зростання немає. Окрім того, у порівнянні з минулим роком, кількість захворілих на сальмонельоз є вдвічі меншою, і кількість захворілих на лептоспіроз теж є меншою – зареєстровано 1 випадок проти 4 минулого року.

Хоча якщо дивитися в розрізі місяців за перше півріччя 2017 року, то слід зазначити, що якраз зростання кількості випадків на кишкові інфекції відбувалося у березні, в травні – найбільше, і в червні – якраз в той період, коли в нас були проблеми з вивезенням сміття. Хоча прямих доказів виникнення кишкових інфекцій, пов’язаних зі сміттям, немає», – розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

За його словами, ризик поширення кишкових інфекцій серед населення залишається достатньо високим доти, доки не буде налагоджено процес регулярного і постійного вивезення відходів. Водночас він нагадав про прості й ефективні методи профілактики кишкових інфекцій – добре мити руки і належно обробляти харчові продукти, а також не забувати про контроль за дітьми.

Читайте також, як вберегтися від кишкової інфекції і яких правил необхідно дотримуватися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.