дивись.info

Балчун хоче створити лізингову компанію, яка надасть 10 тисяч вагонів

Балчун хоче створити лізингову компанію, яка надасть 10 тисяч вагонів

Одне з ключових проблемних питань для ринку – недостатня кількість вагонів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова правління ПАТ «Укрзалізниця».

«Разом з нашими партнерами Amsted Rail і The Greenbrier Companies, які активно співпрацюють з EBRD, Еximbank та OPIEK, вже знаємо, що зробимо. Плануємо спільно створити в Україні лізингову компанію, яка надаватиме українським перевізникам 10 тисяч вагонів. Парк для неї маємо намір збудувати спільно з іншими національними виробниками . У рамках цього проекту відвідали завод Amstel Rail в місті Columbus, штат Ohio по виробництву коліс для рухомого складу, який виробляє понад 250 тисяч одиниць цієї продукції найвищої якості. Історія заводу сягає 19 століття і є гарантією добропартнерських стосунків. Загалом у компанії Amsted Rail аналогічні заводи в США, ПАР, Китаї, Європейському союзі тощо», – написав Балчун.

Він зазначив, що Укрзалізниця не хоче йти далі шляхом латання дірок дідівськими методами у стратегічних проблемах галузі , тому будує нові процеси з компаніями, що мають підтверджену історією надійність, найновіші технології, світове визнання та повну відсутність корупції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.