дивись.info

За півроку ЛКП «Лев» було простерилізовано 348 собак та 223 коти

За півроку ЛКП «Лев» було простерилізовано 348 собак та 223 коти

За перше півріччя 2017 року ЛКП «Лев» було відловлено 492 собаки, з них простерилізовано 348. Командою підприємства прилаштовано у нові домівки 148 собак, ще 24 – прилаштували волонтери.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Також, 48 цуценят ЛКП «Лев» допомогло прилаштувати з волонтерських перетримок, а ще 81 собаку – повернуло з вулиці додому. Крім того, було простерилізовано 223 коти та кішки, з яких прилаштовано 24.

За ці 6 місяців на підприємстві відбулося багато змін та було зроблено чимало важливої роботи. Насамперед, 6 червня відбулось відкриття першого в Україні Центру адопції (всиновлення) безпритульних тварин. Відтепер львів’яни, що бажають взяти додому тваринку, зручно та швидко в одному місці можуть знайти інформацію про усіх безпритульних собак та котів міста, які чекають на прилаштування у нові родини, а також оформити процедуру «всиновлення». Особливість центру ще й в тому, що тут можна переглянути інформацію про тварин, які перебувають у притулку «Милосердя» (Брюховичі) чи на перетримках у волонтерів.

Також цієї весни в усіх школах Львова запровадили уроки гуманного ставлення для тварин «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Ініціатором проекту є компанія «Кормотех», а ЛКП «Лев» – активним учасником та реалізатором проекту. «Етичне ставлення до тварин», «Взаємодія людини і тварини» та відвідини ЛКП «Лев» – саме такі уроки тепер є обов’язковими для усіх семикласників Львова.

Читайте також: Бланка на службі: яке майбутнє мають військові собаки?

Крім того, ЛКП «Лев» увійшов до трійки клінік Львова, що мають дозвіл на використання кетаміну. Відповідне рішення було прийнято у травні робочою групою з питань ліцензування обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Ця новина дуже важлива саме з ветеринарної точки зору, адже використання кетаміну має багато переваг перед іншими препаратами – як для лікаря, так і для тварини. Препарат поєднує седативну та анастетичну дію, тварина не відчуває болю, а отже, не зазнає стресу під час проведення маніпуляцій та операцій, а лікар, відповідно, може швидше та якісніше виконувати свою роботу.

Разом з тим, ЛКП «Лев» активно продовжує реєстрацію тварин та ініціює просвітницьку кампанію. Зокрема, у Львові підприємство інформувало про особливості кампанії дератизації, аби мешканці дізналися, чи несе ця процедура небезпеку домашнім улюбленцям; ділилося досвідом своєї роботи як у Львові, так і за його межами. Але й сама команда ЛКП «Лев» навчалась від експертів, зокрема, фельдшери мали нагоду попрацювати з ветлікарем всесвітньо відомої ініціативи FOUR PAWS та провести стерилізації вуличних тварин у Дрогобичі.

Також, на базі Першої Комунальної Ветеринарної Клініки ЛКП «Лев» за перше півріччя цього року було проведено такі процедури для безпритульних собак: рентген – 56; УЗД – 59; аналізи – 86.

До слова, 21 липня власники собак матимуть можливість взяти чотирилапих на роботу. Всеукраїнська акція «Візьми собаку на роботу» пройде в Україні вп’яте.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама