дивись.info

Львiвський цирк виставлять на приватизацію

Львiвський цирк виставлять на приватизацію
Фото: Yurii VO

ДП «Львівський державний цирк» буде приватизований. Про це свідчить перелік державних підприємств, виставлених для приватизації, передає УНН.

У загальному списку, оприлюдненому Мінекономрозвитку і торгівлі, зазначено 3444 держпідприємства, які розподілені по відповідних групах. А саме по тих, які рекомендовано залишити у власності держави, ліквідувати, передати в концесію і ті, які підлягають приватизації у 2017–2020 роках.

«Розроблена концепція є основою подальшого реформування сфери управління державною власністю та одним із зобов’язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом», – додали у міністерстві.

Нагадаємо, будинок цирку збудований у 1969 році за проектом архітекторів Адольфа Бахматова і Михайла Каневського. Він є купольною циліндричною будовою з периметрально розташованими двоповерховими приміщеннями рекреації і вбиралень. Активно виділена одноповерхова вхідна частина, де розташовані вестибюль та тамбур. У тильній стороні примикають службові приміщення, господарська зона та готель.

У ніч із 22 на 23 березня 2011 року в приміщенні цирку виникла пожежа. За попередніми розрахунками, збитки від пожежі оцінюються в суму близько півмільйона гривень. Ніхто не постраждав. Після ремонту цирк поновив свою роботу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама