дивись.info

Військова прокуратура вилучить документи академії по закупівлі риби у 21-річної дівчини

Військова прокуратура вилучить документи академії по закупівлі риби у 21-річної дівчини

Військова прокуратура Львівського гарнізону отримала дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів Нацакадемії сухопутних військ щодо постачання військовим риби приватним підприємцем Вікторією Козак.

Про це стало відомо з ухвали Шевченківського районного суду Львова від 18 липня, повідомляють Наші гроші. Львів.

Згідно з документом, 17 липня у військову прокуратуру Львівського гарнізону надійшли матеріали від СБУ про підозру посадових осіб академії у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Читайте також: Академія сухопутних військ у Львові замовила риби на майже 3,8 мільйона у 21-річної підприємиці

В ухвалі цитують матеріали про закупівлі продуктів академією, у тому числі у 21-річної приватного підприємця Вікторії Козак, яка зареєструвалась 31 травня цього року – лише через вісім днів після оголошення торгів на закупівлю риби. Незважаючи на дуже короткий термін ведення підприємницької діяльності, вона надала два позитивні відгуки від інших підприємців про постачання продуктів, які датовані 5 і 6 червнем. Відтак, за чотири дні, серед яких два вихідних, Вікторія Козак змогла придбати продукцію, підписати договори і успішно продати продукти.

Читайте також: Україна-НАТО: особливості раціону

Окрім того, один із наданих Вікторією Козак відгуків від підприємця, яка припинила діяльність ще минулого року. Так, у Prozorro завантажено відгук від підприємця Світлани Пенгрин датований 6 червнем цього року, однак згідно з реєстром Мін’юсту, вона припинила діяльність ще 28 грудня 2016 року.

Світлана Пенгрин при реєстрації підприємцем вказувала мобільний номер телефону 0677977067. Таким же є номер мобільного телефону підприємця Мирослави Боднарчук, яка конкурувала з Вікторією Козак на торгах із закупівлі риби.

Згідно з умовами закупівлі риби, академія вимагала поставку товару при наданні заявки до 17 год. 00 хв. поточного дня – до 12 год. 00 хв. наступної доби.

Виїмка документів відбуватиметься у рамках кримінального провадження №42017140410000143 від 18 липня 2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 410 ККУ (Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).

Крім цього, для встановлення відповідності кількісних та якісних характеристик поставленої риби, суд надав дозвіл на вилучення зразків для проведення експертиз.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама