дивись.info

У львівському «ОХМАТДИТі» відкриється перша в Україні Сімейна Кімната

У львівському «ОХМАТДИТі» відкриється перша в Україні Сімейна Кімната
Сімейна Кімната Рональда МакДональда, Нова Зеландія

Фундація Дім Рональда МакДональда підписала договір оренди приміщення у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» для відкриття першої в Україні Сімейної Кімнати, яка допоможе родинам бути поруч із хворими дітьми.

Відкриття Сімейної Кімнати заплановане на осінь, повідомляють в організації.

Сімейна Кімната Рональда МакДональда — це місце в лікарні, де батьки і родичі хворих дітей зможуть відпочити, поспати, поїсти, набратися сил і провести час із дитиною. У львівському «ОХМАТДИТі» Сімейна Кімната допоможе родинам проводити максимум часу із хворими дітьми. Адже, згідно з міжнародними дослідженнями, спільне перебування в лікарні покращує здатність родин долати труднощі, допомагає знизити рівень стресу й тривоги.

Кімната з’явиться завдяки Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні, яка є частиною однойменної глобальної благодійницької мережі. У світі уже працює 208 Сімейних Кімнат, які допомагають родинам у 64 країнах.

Кошти на створення Сімейної Кімнати були зібрані в результаті 15-ї благодійної програми «Долонька Щастя» в ресторанах МакДональдз у листопаді 2016 року.

«Поява першої в Україні Сімейної Кімнати — це знакова подія для всього регіону. Адже львівський “ОХМАТДИТ” приймає на лікування дітей не тільки із Львівщини, а й з усієї Західної України. Підтримуючи відкриття Сімейної Кімнати, ми сприяємо розвитку сімейно-орієнтованої медицини, яка на перше місце ставить потреби родини», — прокоментувала директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак.

«У львівському “ОХМАТДИТі” 380 ліжок. Щороку до нас звертаються до 55 тисяч пацієнтів, із них 20 тисяч потрапляють у стаціонар. Під час лікування за найменшими пацієнтами зазвичай доглядають родичі. І ми тішимося, що у них з’явиться змога користуватися Сімейною Кімнатою у найскладніші моменти життя. Дитина не повинна залишатися в лікарні без сімейного тепла, оскільки любов рідних — це потужний ресурс у боротьбі з недугою», — прокоментувала головний лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця.

«Обираючи лікарню для партнерства, Фундація орієнтувалася передусім на ті заклади, які приймають на лікування багато дітей і відчувають найгострішу потребу в Сімейній Кімнаті. Переконана, що Сімейна Кімната в “ОХМАТДИТі” стане тим місцем, в якому родичі хворих дітей зможуть набратися сил та бути найкращою підтримкою для своїх дітей. І це тільки початок, адже ми плануємо відкриття Сімейних Кімнат у дитячих лікарнях в інших містах», — зазначила директор Фундації в Україні Анастасія Зражевська.

Довідка:

Фундація Дім Рональда МакДональда є благодійною організацією, що фінансується за рахунок корпоративних партнерів та приватних благодійників. 

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні розпочала свою роботу в 2016 році. Вона є частиною глобальної благодійницької мережі Фундація Дім Рональда МакДональда, партнером-засновником якої є компанія МакДональдз. Фундація підтримує розвиток сімейно-орієнтованої медицини, яка передбачає залучення всієї сім’ї до лікування дитини. Перший проект Фундації в Україні — створення Сімейних Кімнат Рональда МакДональда. Це спеціально облаштоване місце в лікарні, де родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, задовольнити базові побутові потреби й провести час із дитиною, якщо цього дозволяє її стан. 

Фундація Дім Рональда МакДональда була заснована 1974 року в США і сьогодні працює в 64 країнах світу. Завдяки своїм двом основним програмам — Будинкам Рональда МакДональда та Сімейним Кімнатам Рональда МакДональда — Фундація допомагає родинам бути поруч із хворими дітьми у лікарні. Із Фундацією співпрацюють 84% провідних дитячих лікарень світу. Щороку допомогу Фундації отримують більш як 7 000 000 дітей та їхніх рідних по всьому світу. 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.