• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

5 продуктів, які шкідливо їсти зранку

5 продуктів, які шкідливо їсти зранку

Існує безліч популярних міфів щодо продуктів, які начебто корисно їсти зранку. Наприклад, те, що фрукти або йогурт на сніданок – запорука гарного самопочуття.

Існує безліч популярних міфів щодо продуктів, які начебто корисно їсти зранку. Наприклад, те, що фрукти або йогурт на сніданок – запорука гарного самопочуття. 

Яких продуктів краще уникнути зранку, – повідомляє портал Ivona.

Сирі овочі та фрукти

Безумовно, як овочі так і фрукти є дуже корисними для організму. Але ось чи варто їсти грубу клітковину вранці – вже зовсім інше питання. Вся справа в тому, що вона подразнює слизову шлунка, через що можуть виникнути біль і важкість, а також здуття живота.

Читайте також: Корисна інформація: як вберегтися від зараження хворобою Лайма після укусу кліща

Солодощі

Солодощі вранці змушують підшлункову працювати на знос. Надлишок інсуліну веде не тільки до відкладення зайвих жирів на боках, а й сприяє підвищенню цукру в крові.

Йогурт

У якості сніданку на голодний шлунок йогурт втрачає значну частину корисних речовин. Його варто вживати через дві години після їжі або перед сном. Лише в цих випадках він дійсно надає допомогу процесу травлення.

Цитрусові та фреші з них

Ефірні олії цитрусових та фруктові кислоти подразнюють слизову шлунка, через що виникає посилене виділення соляної кислоти. Шлунок при цьому відчуває себе так, ніби в нього влили розчин оцту. Особливо цитрусові не рекомендуються людям з підвищеним рівнем кислотності, виразкою або хронічним гастритом.

Прохолодні напої

Якщо ви страждаєте хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, в такому випадку холодні напої можуть спровокувати загострення. Крім того, вони призводять до звуження судин шлунка та погіршення місцевого кровообігу, що, в свою чергу, ускладнює процес травлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: