дивись.info

МАУ просить суд визнати недійсною угоду між аеропортом «Львів» та Ryanair

МАУ просить суд визнати недійсною угоду між аеропортом «Львів» та Ryanair

Українська авіакомпанія МАУ просить суд визнати недійсним договір про обслуговування аеропортом «Львів» рейсів авіакомпанії Ryanair.

Про це йдеться у позовній заяві МАУ, оприлюдненій міністром Володимиром Омеляном у Facebook, пише Еспресо.

«Визнати недійсним укладений між аеропортом «Львів» та Ryanair договір про умови аеропортного обслуговування», – йдеться у позовній заяві.

Також МАУ просить суд визнати недійсною згоду Кабміну на укладення договору між Львовом і Ryanair.

МАУ вимагає надати їй засвідчені копії договору між Львовом і Ryanair.

Водночас, як раніше повідомляла директор львівського аеропорту Тетяна Романовська, лоукост-перевізник хотів, аби аеропорт доплачував за кожного перевезеного пасажира. «Ми уклали договір з авіакомпанією Ryanair. Він повністю відповідає українському законодавству. Авіакомпанія дійсно веде жорсткі переговори – і нам, зі свого боку, теж потрібно було дотримуватися жорсткої позиції, – розповіла Тетяна Романовська. – Частину пунктів, які не влаштували Бориспіль, ми спокійно відхилили, і це не стало перешкодою для підписання договору з перевізником. Але ми з Ryanair вели інтенсивні переговори майже півроку, у Борисполя було менше часу.

Найважливішим для цього лоукостера була ціна обслуговування пасажира – це обговорювалося довше і складніше за все. Спочатку вони взагалі хотіли, щоб ми їм доплачували $2 за кожного пасажира, але в підсумку ми домовилися, що вони нам все ж будуть платити – на свої нові рейси вони отримають 80% знижки. Також багато часу зайняло обговорення технічних нюансів – українське законодавство, яке регулює діяльність аеропортів, сильно відрізняється від законодавства в ЄС, і нам був потрібен час, щоб пояснити це перевізнику».

Докладно про те, на чому заробляють лоукости та аеропорти, читайте у статті Дивись.info.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.