дивись.info

В області впорядковують водні об’єкти, які Львівська ОДА передала в оренду на земельних торгах

В області впорядковують водні об’єкти, які Львівська ОДА передала в оренду на земельних торгах

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями, місцевими радами та районними управліннями Львівського облводресурсу проводить перевірки стану утримання водних об’єктів, які передані в оренду на земельних торгах.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Більшість водних об’єктів, які передані в оренду перебували в незадовільному стані, а саме: наявні замулення, зарощення, засмічення побутовими відходами та руйнування гідротехнічних споруд. Тому, однією із умов договору оренди є обов’язок орендаря провести розчищення орендованого ставка, утримувати в належному стані прибережні захисні смуги, смуги відведення, водогосподарські споруди та технічні пристрої.

Читайте також: Львів`янам відкриті тільки три озера для купання (фото, відео)

За результатами проведених перевірок виявили позитивні результати щодо відновлення та впорядкування водних об’єктів.

Відтак, в Перемишлянському районі, на території Вовківської сільської ради, ТзОВ «Виргаї», яке стало переможцем на земельних торгах, за власні кошти провело відновлення ставків площею 1,0478 га, 1,4106 га, 2,5413 га, які понад 15 років перебували в занедбаному стані, були обезводнені та заросли чагарниками. Зокрема, розчищено ложе ставка, відновлено дамби та підвідний канал.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.