дивись.info

У Львові презентували еротичну виставку (фото)

У Львові презентували еротичну виставку (фото)

Оголені тіла, гнучкість ліній та пристрасть: у приміщенні Львівського палацу мистецтв 27 липня було відкрито виставку провокаційних робіт художниці-ілюстраторки Марти Яцишин. 

За словами самої авторки, її роботи – це спроба зазирнути у замкову шпарину інтимного життя людей ХХІ століття. Авторка провокує, намагається подолати бар’єри та ніби насміхається над консервативними правилами та мораллю.

Червоною лінією через ввесь перформанс проходить пристрасть, всепоглинаюча, заразна, енергія, яка концентрує увагу на меті, пробуджує у людині тваринні інстинкти та любов до себе. Творчість Марти Яцишин – це гедонізм, суцільне задоволення, ідея, яка йде в ногу з часом, відповідає сучасним викликам.

«Роботи цієї молодої талановитої художниці – як оголені дроти. Когось лякають, когось манять, але вони ніколи не лишаються поза увагою. Наше внутрішнє Я – це найзагадковіша річ, яку досі до кінця не пізнав ніхто. Всі бурхливі емоції рано чи пізно виходять назовні, випадають грозами, штормами, або спалюють все на своєму шляху. Неможливо пройти попри ці роботи, вони викликають почуття в кожного, вони зачіпають кожного. В роботах показується наше нутро, яке ми звикли відкидати, приховувати як-найглибше. Настав час не боятися власних бажань, помислів і розширити рамки та межі дозволеного» – відгук поетеси сучасної української поезії Анастасії Грегури щодо творчого доробку художниці.

Довідка:

Марта Яцишин – художник-ілюстратор, фешн-блогер, автор бренду «Художній розпис одягу SKINNYSTICKS», викладач у Школі Дизайну.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.