дивись.info

На дорогах Львівщини ми губимо більше людей, аніж на війні, – Валерій Середа

На дорогах Львівщини ми губимо більше людей, аніж на війні, – Валерій Середа

Львівщина очолює список за кількістю смертельних ДТП, за липень статистика травмування людей через дорожньо-транспортні пригоди не покращилася.

Про це в інтерв’ю ІА Дивись.info розповів Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.

«Травмованих за 6 місяців було 1400 людей. На сьогоднішній день цифра збільшилася до 1746», – заявив Валерій Середа. За його словами, така невтішна статистика викликана ослабленням контролю на дорогах.

«На жаль, ми надіємося на свідомість громадян, утім, дисципліна на дорогах ослаблена. Ми думали, що якщо буде здійснюватися превенція, коли патрульні автомобілі рухатимуться по дорозі з увімкненими маячками, то це дасть ефект. Спочатку це давало ефект, але безкарність потягнула за собою безвідповідальність.

Ми губимо більше людей, аніж на війні. Це мало би дійти до свідомості громадян, адже йдеться про молодих людей. Я вважаю, що треба посилювати контроль на дорогах. На жаль, на сьогоднішній день ми не маємо таких технічних засобів, наприклад, вимірювачів швидкості», – резюмував Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.

Нагадуємо, минулого тижня прокурор області Юрій Квятківський наголосив, що Львівщина посідає перше місце по Україні за кількістю смертельних ДТП. «Кожна п’ята ДТП, яка сталася на Львівщині, – зі смертельними наслідками для її учасників. Причиною ДТП залишається перевищення безпечної швидкості руху. Водночас, контроль режиму швидкості на дорогах фактично відсутній з 2015 року. Заходи, що вживаються, є недостатніми», – заявив Юрій Квятківський.

Детальніше про криміногенну обстановку в області, зміну підходів до роботи на дорогах, кадрові ротації та плани читайте у великому інтерв’ю з Валерієм Середою на Дивись.info в п’ятницю, 4 серпня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама