Експертиза з’ясує, чи дійсно стіни у будинку потріскалися через ремонт Личаківської

1-125-e1502371809945
Фото: Гал-інфо

Наприкінці липня у львівських ЗМІ з’явилася інформація про те, що львів’яни скаржаться на тріщини у стінах будинку, які з’явилися після початку ремонтних робіт на перехресті Личаківська-Мечнікова. Наразі питання вивчають експерти.

Про це під час брифінгу, 10 серпня, повідомив інженер міжнародної консалтингової компанії Egis П’єр Ів Тесьє, інформує Дивись.info.

П’єр Ів Тесьє каже, що після того, як мешканці будинку, який розташовується поруч із ділянкою проведення ремонтних робіт на перехресті вулиці Личаківська-Мечнікова, поскаржилися на тріщини у стінах, зібралася експертна комісія.

Фото: Гал-інфо

«Ми вирішили, що «Онур» повинен найняти компанію – незалежного експерта — яка дасть свої висновки, чи ці тріщини пов’язані із нашою роботою, чи ні. З початку їх роботи минуло 2-3 дні. Ми просимо, щоби вони протягом місяця нам сказали, що це за тріщини, чи вони пов’язані з нашою роботою тощо. Також ми запросили їх відслідковувати тріщини до кінця будівельних робіт. Остаточна відповідь буде за два-три тижні», — зазначив інженер міжнародної консалтингової компанії Egis.

У свою чергу, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза вже заявив, що комісія не виявила зв’язку між наявними тріщинами та процесом будівництва. Він переконаний, що всьому виною старість будинку.

Нагадаємо, у Львівській міській раді назвали три імовірних дати відкриття перехрестя Личаківська-Мечнікова. Крім того, сьогодні повідомили, що кінцевий термін здачі ремонтних робіт по Личаківській затягується.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: