дивись.info

Львів’ян закликають не бути байдужими до дітей ромів, які жебракують

Львів’ян закликають не бути байдужими до дітей ромів, які жебракують

Мешканцям Львова і області радять викликати поліцію, якщо вони бачать дітей ромів, які займаються жебрацтвом.

Таку пропозицію під час круглого столу з питань протидії торгівлі людьми озвучила керуюча програми протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус, повідомляє Дивись.info.

Олена Кальбус каже, що наразі немає єдиного механізму, який говорив би, як діяти в інтересах дитини у випадках дитячого жебрацтва.

«Дуже часто це не сама собі житина жебракує. Найчастіше це пов’язано з тим, що вона змушена це робити, але згодом це стає стилем її життя, — каже активістка. — Коли я бачу жебракуючих дітей, переважно вони роми, я викликаю «102». У таких випадках не потрібно давати гроші. Краще купити дитині булочку, водички, поговорити з нею, запитати, як звати її, скільки років, чи була вона взагалі у школі тощо».

Олена Кальубс переконана, що потрібно, аби ставлення громадськості до таких осіб змінювалося.

«Люди кажуть, що діти і сім’ї так звикли жити, тому вони так і будуть це робити. Мовляв, це не наші діти, чому ми маємо щось робити, — ділиться спогадами активістка. — Але це наші діти, це діти, які виростуть і будуть поряд з нашими дітьми. І якщо Закарпатська область не справляється, може ми поможемо?».

Зазначимо, діти є однією з найбільш вразливих категорій населення, які стають жертвами торгівлі людьми.

Нагадаємо, на Львівщині 13 осіб стали жертвами торгівлі людьми. При цьому, область знаходиться на 4 місці серед інших областей за кількістю трудових мігрантів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.