дивись.info

В ЛОДА шукають кадри

В ЛОДА шукають кадри

Апарат Львівської обласної державної адміністрації оголошує відбір кандидатів на проведення конкурсу на зайняття вакантної посади держслужби категорії «В».

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

У ЛОДА шукають провідного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та оборонної роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній формі;

– письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною трерьою або четвертою статті1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

– копії документів про освіту;

– заповнену особову картку державного службовця з відповідними додатками;

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за  попередній рік;

– посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Термін подання документів – до 17:00 год 01.09.2017р. за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, Львівська облдержадміністрація, каб. 245.

Дата, час і місце прведення конкурсу – 06.09.17р. о 10:00 год, м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, Львівська облдержадміністрація, каб. 257.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.