дивись.info

ЛМР скаржиться, що Міністерство охорони здоров’я не хоче купувати авто для Станції швидкої допомоги

ЛМР скаржиться, що Міністерство охорони здоров’я не хоче купувати авто для Станції швидкої допомоги

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«З 2013 року Львівська станція швидкої медичної допомоги є власністю територіальних громад Львівської області і підпорядковується департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, – йдеться у повідомленні. –  Відтак, вона фінансується з обласного бюджету. Мерія ж звернулась до Міністерства охорони здоров’я України з проханням допомогти у придбанні санітарного автотранспорту для Станції, щоб оперативно надавати екстрену допомогу мешканцям міста Львова та прилеглих територій. Бо за останні три роки є тенденція до зростання кількості виїздів бригад швидкої допомоги, а кількість автомобілів, що виїжджають, зменшується. Однак Міністерство дало відповідь, що таких видатків у державному бюджеті не передбачено».

Раніше, Дивись.info уже публікувала статтю із детальним розробом ситуації навколо Станції швидкої допомоги у Львові, а також оперативності роботи медиків. Про це детальніше читайте тут.

Водночас, у мерії наголосили, що у період, коли Станція підпорядковувалась Львову, автопарк “швидких” оновлювався: «Зазначимо, що коли Львівська станція швидкої медичної допомоги підпорядковувалась Львову, систематично оновлювався її рухомий склад, і Станцію забезпечували медикаментами і виробами медичного призначення».

«Під час підпорядкування Львівській міській раді ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» забезпечувалася медикаментами та виробами медичного призначення, паливно-мастильними матеріалами та заробітною платою своєчасно і в повному обсязі. За кошти міського бюджету Львова в останні роки для ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» було придбано: санітарний автотранспорт (19 одиниць), електрокардіографи, пульсоксиметри, дефібрилятори, спецодяг для медичних працівників. Також активно залучалися спонсорські кошти на придбання запчастин, акумуляторів тощо», – зазначили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

З 1 січня 2013 року ЛКП «Львівська станція швидкої медичної допомоги» передана до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Львівської області в радіусі 30-тикілометрової зони.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.