дивись.info

Поліція стрілятиме у кожного, хто кричатиме «Аллах Акбар», – мер Венеції

Поліція стрілятиме у кожного, хто кричатиме «Аллах Акбар», – мер Венеції

Мер Венеції Луїджі Брун’яро заявив, що поліція стрілятиме без попередження в кожного, хто на площі Сан Марко кричатиме «Аллах Акбар».

Про це повідомляє Veneziatoday.it

«Венеція є єдиним містом в Європі, в якому було заарештовано всього лише чотирьох терористів. Вони хотіли підірвати міст Ріальто, заявляючи, що хотіли зустрітися з Аллахом. Ми відправимо їх прямо до Аллаха без підривання моста. Якщо хтось вигукне «Аллах Акбар» на площі Святого Марка, то ми відправимо їх туди», – сказав мер Венеції.

Зазначимо, що в Італії неоднозначно розцінили заяву мера Венеції.

Видання The Times повідомляє, що після такого виступу на конференції в Ріміні, мер Флоренції Даріо Нарделла підбіг до Брун’яро, вигукуючи «Аллах Ахбар!» та сміючись. Пізніше у своєму Facebook він вибачився за такий жарт, написавши: «Я не мав намір образити когось, і тим більше мусульманську громаду».

Андреа Гнассі, мер міста Ріміні (регіон Емілія-Романья), теж відреагував на слова Брун’яро, заявивши: «Я б рекомендував всім із Романьї не співати «Моя Романья» на площі Святого Марка, бо ти ніколи не знаєш…. я не впевнений, чи я повністю зрозумів промову Брун’яро, тому що половина її була на венеціанському діалекті».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.