дивись.info

Ціни на кавуни продовжують бити рекорди

Ціни на кавуни продовжують бити рекорди

Ціни на кавуни продовжать рости і бити історичні рекорди.

Про це повідомив голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в соціальній мережі Facebook.

«В цьому році за баржами Гройсмана с кавунами спостерігає уся держава, чекаючи дешеві плоди. Але середня ціна в магазині становить зараз вже 8 грн. за кілограм», – зазначив він на своїй сторінці.

За його словами, вирощування баштанних це високорентабельний бізнес, але цей рік став важким як для виробників, так і для споживачів. Погода цього року стала несподіванкою, інавіть до кінця травня усі очікували заморозків. Кавуни ж можна висаджувати колисередня температура 10֯С, а краще – ще більше. Тому саджали вже пізно. А потім булааномальна спека, що потребувало постійних поливів.

Значно зросла в цьому році ціна на мінеральні добрива, щопризвело до того, що їх вносилось менше, ніж потрібно. А чим менше вноситься добрив – тим більшим буде рівень нітратів.

За словами Дорошенка, значну частку вартості найбільшої у світі ягоди складає перевезення.

«В цьому році Служба автомобільних доріг почала суворо ставитись до перевищення навантаження автомобілів, яке не може бути більшим за 40 т. Для цього розвернули цілу мережу з декількох сотень вагових комплексів. Минулого року це призводило до перекриття доріг водіями фур, які могли брати на борт 60, і навіть 100 т. З цієї причини руйнувались дороги навіть за один сезон», – зазначив він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.