дивись.info

Львівська ОДА та Українське культурне товариство «Просвіта» в Аргентині підписали Меморандум про співпрацю

Львівська ОДА та Українське культурне товариство «Просвіта» в Аргентині підписали Меморандум про співпрацю
????????????????????????????????????

30 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Українського культурного товариства «Просвіта» в Аргентині Юрій Данилишин підписали Меморандум про співпрацю.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Документ декларує взаємовигідну співпрацю сторін у сфері культури та освіти, спираючись на Концепцію Державної програми співпраці із закордонними українцями на 2017-2020 роки.

«Спостерігаючи за розвитком України за роки Незалежності, ми бачимо колосальний прогрес. Сьогодні Україна – це не лише обряд та вишиванка, сьогодні Україна – це модерна країна, країна культура якої розвивається, а це дуже важливо для нашої молоді. В нас є бажання розвивати і плекати українську культуру в Аргентині, але потребуємо вашої інтелектуальної підтримки, бо це є те знання, якого ми не маємо», – зазначив голова Українського культурного товариства «Просвіта» в Аргентині Юрій Данилишин.

В межах співпраці Львівщина та Аргентина спільними зусиллями сприятимуть збереженню та популяризації української мови та культури, шляхом реалізації освітніх міні-проектів між навчальними закладами, обміну учнівськими, студентськими колективами, стажування вчителів української мови та працівників культурної сфери.

Зазначимо, що Львівщина вже почала реалізацію Меморандуму та передала аргентинській «Просвіті» 100 книг українською мовою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.