дивись.info

Львів’яни запустили флешмоб щодо стертих у центрі Києва графіті часів Євромайдану (фото)

Львів’яни запустили флешмоб щодо стертих у центрі Києва графіті часів Євромайдану (фото)

У соцмережі Фейсбук почав ширитись флешмоб #ікониРеволюції. Його запропонував львів’янин, директор музею Дім Франка Богдан Тихолоз.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він запропонував поширювати фотографії знищених графіті, аби привернути до ситуації суспільну увагу. «Для привернення уваги – флешмоб у соцмережах #ікониРеволюції: аватарки й обкладинки – роботи Sociopath з вул. Грушевського, – пропонує Богдан Тихолоз. – Колективні скарги-петиції в усі відповідальні інстанції, від яких залежить відновлення графіті. Хто знає, куди і як писати, і вміє створити е-петиції – зробіть, б. л. Ми поширимо й долучимось. Нас багато, я певен. Бойкот цього клятого магазину-салону, його власників і клієнтів. Хай збанкрутують, паскуди. Для початку – пікет. Ексклюзивний “революційний” дизайн для салону ексклюзивних меблів “Емпоріум”. Думаю, дизайнери знайдуться. ГОЛОВНЕ: відновлення графіті в первісному вигляді».

Водночас, користувачі долучаються до флешмобу завдяки хештегу #ікониРеволюції, а також просто змінюють аватарки та обкладинки на фото стертих графіті.

Детальніше про ситуацію читайте тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.