дивись.info

Адвокату вдалося у СІЗО зустрітися з Павлом Грибом

Адвокату вдалося у СІЗО зустрітися з Павлом Грибом

Адвокату Павла Гриба, якого тримають у краснодарському СІЗО, Андрію Сабініну вдалося зустрітися і своїм підзахисним. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся в СІЗО з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але хвилюється, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми. Я ж дав підписку про нерозголошення, тому коментувати суть звинувачення не маю права. За словами самого Гриба, він був вивезений з Гомеля невідомими людьми і переданий іншим невідомим, і приблизно через пару днів у Смоленській області був оформлений протокол затримання. Після цього доставлений у Краснодар», – написав адвокат Гриба.

Нагадаємо, батько Павла Гриба розповів, що його 19-річний син 24 серпня поїхав у Гомель, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався тільки у соцмережах. Після цього зв’язок з ним перервався.

Через кілька днів стало відомо, що він знаходиться у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Сім’я занепокоєна станом його здоров’я, оскільки Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.