дивись.info

Представники націоналістичних організацій заявили, що не погрожували учасникам Форуму видавців

Представники націоналістичних організацій заявили, що не погрожували учасникам Форуму видавців

Організація «Дух нації» заявила, що не надсилала жодних погроз на адресу учасників Форуму видавців у Львові.

Про це повідомив Юрій Руф, координатор організації «Дух нації», під час прес-конференції 12 вересня, передає кореспондент ІА Дивись.info

За його словами, усі, хто долучився до написання заяви від націоналістичних організацій, направили лише листа, а не погрози.

«Націоналістичні організації вже давно відходять від спортивних штанів. Ми не гопники», – заявив Юрій Руф.

«Ми попросили про скасування лише однієї події – презентації дитячої книжки, у якій порушуються традиційні сімейні цінності та пропагуються одностатеві шлюби. Ми діємо у правовому полі. Можу запевнити, що гостям і учасникам Форуму від нас нічого не загрожує. Ми не плануємо жодних силових провокацій» – наголосив Юрій Руф.

Крім того, Юрій Руф повідомив, що на адресу представників націоналістичних організацій почали надходити погрози від нібито правозахисників, але жодних доказів цього він не надав. У свою чергу, Олександра Коваль, президентка ГО «Форум видавців», зазначила, що рада тому, що двом сторонам вдалося досягти порозуміння.

«Я сподіваюся, що ваші слова відповідають дійсності, і нам нічого не загрожує. Зрештою Форум націлений на те, аби об’єднувати людей», – додала вона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.