дивись.info

Сьогодні у Львові обговорили проблеми людей з інвалідністю

Сьогодні у Львові обговорили проблеми людей з інвалідністю

Забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю обговорюють сьогодні, 27 вересня, під час конференції члени Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» з 19 областей нашої держави.

Про це інформує прес-центр ЛОР.

З вітальним словом від імені голови Львівської обласної ради та усього депутатського корпусу до учасників заходу звернувся голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Михайло Гичка.

«Наша профільна депутатська комісія завжди підтримує програми, яких потребують люди з інвалідністю. Запевняю, ми й надалі будемо йти такими ж твердими кроками для того, щоб Ви були захищеними та почувалися комфортно», – наголосив він, звертаючись до учасників конференції.

За словами організаторів, триденна конференція покликана привернути увагу суспільства, органів державної влади, організацій людей з інвалідністю та широких кіл громадськості до потреби поліпшення життєвого рівня людей з інвалідністю в Україні.

Відтак, за результатами конференції підготують спільні пропозиції, ухвалять резолюцію та звернуться до відповідних органів влади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.