дивись.info

Центр соціальних служб організовує для діток, батьки яких загинули в АТО, заняття з плавання

Центр соціальних служб організовує для діток, батьки яких загинули в АТО, заняття з плавання

Працівники відділу соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовують для дітей, віком від 6 до 16 років, батьки яких загинули в АТО, заняття з навчання плаванню.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

 Програма з оздоровлення дітей стартує 2 жовтня у Центрі водного відпочинку «Дельфін» (вул. Трильовського, 12а).

Як розповідають у відділі соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, одним із головних чинників, що негативно впливають на здоров’я дітей, є недостатня рухова активність. Тому Сихівський відділ у 2017 році започаткував проект «Здоровим бути модно». Мета заходу – в короткий термін навчити дітей плавати, адже саме плавання є найбільш цікавим і корисним для здоров’я заняттям.

«Ми ще з початкових класів знаємо, наскільки важливо піклуватись про своє здоров’я. Проте як часто ми витрачаємо цей дарунок марно, бездумно, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а ось повернути його дуже складно», – зазначає Надія Бодревич, начальник відділу соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зі слів організаторів, Центр водного відпочинку «Дельфін» – це насамперед центр сімейного відпочинку, який має велику кількість різноманітних програм для дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.