дивись.info

На Львівщині суд заарештував понад 600 гектарів землі

На Львівщині суд заарештував понад 600 гектарів землі

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова наклав арешт на майже 628 га земель запасу та земельних паїв померлих громадян у Львівській області, якою користувалося ПП «Західний Буг». 

Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на ухвалу суду від 17 жовтня.

Арештували землю на території Буського та Сокальського районів області, оскільки поліція підозрює службових осіб ПП «Західний Буг» у самовільному використанні для сільськогосподарських потреб цих земель у 2016-2017 роках.

Арешт накладено: на 70,9547 га земельних паїв померлих громадян на території Боложинівської сільради; 276,7554 га земельних паїв померлих громадян на території Турянської сільради;  9,4088 га земельних паїв померлих громадян на території Красненської селищної ради; 149,2 га земель запасу на території Карівської сільради та 93,71 га земельних паїв померлих громадян та 27,9 га земель запасу на території Стенятинської сільради.

Згідно інформації з відділів держгеокадастру у Буському та Сокальському районах Львівської області, договори оренди земель сільськогосподарського призначення з ПП «Західний Буг» на території усіх вище перелічених сільських рад не укладались.

Нагадаємо, у серпні цього року суд також арештував майже 400 га невитребуваних земельних паїв померлих громадян та посіви сільськогосподарських культур у Радехівському районі, позбавивши ТОВ «Барком» права на їх відчуження, розпорядження та використання. У вересні суд частково задовольнив апеляційну скаргу «Баркому», дозволивши збір урожаю сільськогосподарських культур, який був на них вирощений.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.