дивись.info

Держаудитслужба виявила на підприємствах «Галсільлісу» порушення на 4,6 мільйона

Держаудитслужба виявила на підприємствах «Галсільлісу» порушення на 4,6 мільйона

Фахівці Західного офісу Держаудитслужба виявили на 3 підприємствах Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» фінансові порушення на 4,6 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Західного офісу Держаудитслужби.

Працівники  Держаудитслужби провели аудити діяльності Дрогобицького, Золочівського та Старосамбірського дочірніх підприємств «Галсільлісу» і виявили фінансові порушення на 4,6 млн грн. З них понад 2 млн грн склали втрати фінансових і матеріальних ресурсів, та 2,6 млн грн на підприємствах витрачено неефективно.

Зокрема, на Дрогобицькому підприємстві виявлено порушення на 660,3 тис.грн, з них втрати – 231,0 тис.грн, на Золочівському підприємстві – порушення на 878,4 тис.грн (607,3 тис.грн втрат) та на Старосамбірському підприємстві – порушення на 3096,4 тис.грн (1200,7 тис.грн втрат).

Найчастіше державні аудитори стикалися з випадками реалізації лісопродукції за цінами, нижчими від тих, які склалися на попередньому біржовому аукціоні. Також виявлено безпідставне списання наявної дебіторської заборгованості чи непроведення необхідної претензійно-позовної роботи щодо боржників, внаслідок чого підприємства втрачали свої доходи, та випадки необгрунтованого надання благочинної та спонсорської допомоги.

Про виявлені фінансові порушення проінформовано правоохоронні органи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.