дивись.info

У Польщі затримали 17 українців, які працювали нелегально

У Польщі затримали 17 українців, які працювали нелегально
Фото: РБК-Украина

В Опольському воєводстві польські прикордонники затримали 17 громадян України, які порушили законність перебування у Польщі.

Про це повідомила у середу, 8 листопада, капітан Катажина Вальчак з Сілезького відділення Прикордонної служби, передає «Польське радіо».

Зазначається, що перебування українців у Польщі суперечило задекларованим цілям, один із затриманих працював нелегально, а затримання відбулося під час спільної акції прикордонників та інспекторів Державної інспекції праці в Ополю, які перевіряли дотримання правил законності працевлаштування, трудового права і правил техніки безпеки в одному з логістичних центрів на терені Опольського воєводства.

Прикордонники встановили, що перебування іноземців у Польщі суперечить задекларованим під час подачі заяв на візу у консульствах Польщі в Україні. У зв’язку цим, комендант Прикордонної служби в Ополю видав 16 громадянам України рішення про обов’язок повернення, повідомила капітан Вальчак.

Ще одного затриманого українця, як додала Катажина Вальчак, «зловили на гарячому під час незаконного виконання праці». Співробітниця Прикордонної служби додала, що чоловік не мав ані дозволу на роботу, ані заяви про намір працедавця доручити виконання праці іноземцю.

Суд постановив, що громадянин України повинен сплатити штраф та покинути територію Польщі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.