дивись.info

Керівник ЛКП «Зелене місто» розповів, що роблять зі львівським сміттям

Керівник ЛКП «Зелене місто» розповів, що роблять зі львівським сміттям
Фото: lviv.media

На полігонах країни не можна захоронювати спресоване сміття.

Про це під час тематичного засідання, 10 листопада, заявив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, інформує Дивись.info.

Керівник комунального підприємства наголосив, що сьогодні у Львові демотивують мешканців міста займатися сортуванням сміття.

«Допоки не постануть потужності переробки або хоч якась сортувальна лінія, немає відповіді на питання, куди потрапляє все розділене сміття. І це дуже погано. Ми реально демотивуємо мешканців міста займатись сортуванням сміття», — каже Вадим Ноздря.

За його словами, згідно з Державними будівельними нормами, захоронення пресованого сміття не передбачено.

Читайте також: Міська рада і досі не визначилася з ділянкою для сміттєвого полігону

«Тобто просто запресувати і послати таке сміття на полігон — не той підхід, який нам буде дозволений. Тому такий варіант я би не розглядав. Прес (який встановлений у мікрорайоні Рясне, — авт.ред.) може бути задіяний радше на перевантажувальній станції, щоби збільшити кількість відходів, які можуть бути навантажені в конкретний автомобіль, щоби зменшити витрати на логістику, яку ми маємо фінансувати, допоки у нас не буде потужностей для утилізації», — пояснює директор ЛКП.

Нагадаємо, у Львівській міській раді запевняють, що будуватимуть завод механіко-біологічної переробки без цеху з виробництва RDF-палива. Однак документи свідчать про інше. Згідно з ними, у Львові мають обладнати ТЕЦ для спалювання сміття.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.