дивись.info

Ганущин вважає, що господарчі проблеми Львова стаються через управлінську кризу (відео)

Ганущин вважає, що господарчі проблеми Львова стаються через управлінську кризу (відео)

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин не виключає, що через кілька місяців громадський транспорт можуть підпорядкувати обласній владі так само, як це свого часу сталося із вивезенням ТПВ, а у міській владі триває управлінська криза.

Про це він заявив під час чат-конференції на Дивись.info 16 листопада.

«Я так бачу, що справа йде до того, як було зі сміттям. Якби керівництво міста сиділо і займалося тою проблемою, я переконаний, що до тої ситуації, яку зараз має місто, не дійшло би, – розповів голова ЛОР. – Якщо проектувати це так само, як було зі сміттям, то, думаю, ще місяці два-три і буде серйозний колапс системи. Плюс зараз ці перекриті вулиці, постійна нестача з водіями, це накладається на не до кінця мудру і продуману політику по переносу кінцевих зупинок, незрозумілі до кінця міфи про електронний квиток у межах міста, але що буде із транспортом, який у місто заїжджає, невідомо. І це все накопичується, тож я таку гіпотезу висунув, що як би так не прийшлося часом, щоб знову не розв’язувати це питання на обласному рівні».

Водночас, Олександр Ганущин наголосив, що не прогнозує, що ситуація обов’язково розвиватиметься саме у цей бік.  «Якби люди, уповноважені на функцію керівництва містом, обрані громадою міста в третій раз, займалися міськими проблемами в першу чергу, а не проблемами виборів в ОТГ Кіровоградщини, Хмельниччини чи навіть тої самої Львівщини, де, по факту, приїжджає один депутат від лідера великої політичної, аби агітувати за неї, то результат в тому числі у галузі транспорту міг би бути набагато кращий.

Читайте також: Ганущин вважає, що українцям не варто акцентувати увагу на заявах поляків

Що дуже важливо, ця робота має вестися неперервно. Так сталося, що управлінська криза, яка породила сміттєву проблему, добряче підкосила управлінський потенціал виконкому ЛМР. це видно неозброєним оком. Я би хотів, аби це все з піке вийшло і всі почали займатися своєю справою: ми своїми 100 комунальними закладами, своїм комунальним майном, своїми програмами, своїм бюджетом розвитку, а місто, відповідно, своїми прямими функціями. А це не політична діяльність на всеукраїнському рівні, а вода, тепло, сміття, транспорт, благоустрій… От по всіх цих пунктах мала би бути основна діяльність тих людей, котрі обрані на посаду міського голови і приведені ним у якості команди.

Поки що по сміттю це просто з себе скинули, при чому, ситуація показала, що місто витратило масу коштів на утилізацію сміття, коли займалося цим саме. а виявилося, що на обласному рівні на це може йти вдвічі менше коштів. Ми ці гроші далі отримуємо і засилаємо на ті міста, які працюють по сміттєвому меморандуму. вони покращують свою інфраструктуру і дуже добре цей процес відбувається, тільки в самому місті цих грошей більше не видно. І тепер ми потрошку виходимо на аналогічну ситуацію по транспорту. Але хотілося би динаміки управлінської, бо зараз питання виключно управління. Треба сідати в мерії, особисто кликати перевізників і розгрібати це питання. Так, це не царська справа, особливо, коли надворі пахне президентськими виборами тощо. Але треба цим займатися, цього люди зараз чекають».

Читайте також: Комісія щодо обвалу поблизу Стебника має бути створена вже у грудні, – Ганущин

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.