дивись.info

Оперний театр підсвітили помаранчевим кольором у межах міжнародної кампанії «16 днів проти насильства»

Оперний театр підсвітили помаранчевим кольором у межах міжнародної кампанії «16 днів проти насильства»

У межах проведення кампанії «16 днів протидії гендерному насильству» сьогодні о 17.00 будівлю Оперного театру підсвітили помаранчевим кольором.

З 25 листопада до 10 грудня проводиться міжнародна акція під гаслом «Разом ми можемо подолати гендерно-зумовлене насильство в освіті!», передає прес-служба ЛМР.

«Ми долучаємося до цієї міжнародної акції «16 днів протидії гендерному насильству». Кожна людина на Землі, де б вона не жила і якої б статі чи релігії не була, має рівні права і можливості. Але ця 16-денна акція приверне увагу людей не лише до дотримання прав і свобод, а до їх вивчення, тому що наше суспільство має ще вчити свої права і свободи, бо власне відповідальність лежить на кожній людині», – зазначила директор департаменту розвитку Наталя Бунда.

Читайте також: У Львові стартувала акція «16 днів проти насильства» – ОДА підсвітили помаранчевим

«Цьогорічна акція має помаранчевий колір, яким у Львові підсвічується Оперний театр і будівля ЛОДА. Наша акція стартувала о 17.00 і в інших містах України підсвіченням основних будівель в місті, щоб привернути увагу мешканців до проблем насильства щодо жінок», – зазначили організатори акції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.