дивись.info

Львівська міськрада, ще не приступивши до перевірки, розповсюджує неправду, – головред газети «Ратуша»

Львівська міськрада, ще не приступивши до перевірки, розповсюджує неправду, – головред газети «Ратуша»

Сьогодні прес-служба Львівської міськради повідомила, що працівникам управління фінансового контролю департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради знову не вдалось розпочати проведення перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Редакція газети «Ратуша» через відсутність працівників КП на робочому місці.

Проте, як пояснив у коментарі ІА Дивись.info головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, – це «абсолютно брехлива і недостовірна інформація», яку вкотре розповсюдила прес-служба ЛМР.

За його словами, сьогодні о 09:15 год в редакцію газети прийшло двоє співробітників управління фінансового контролю ЛМР. «В редакцію вони не заходили, а поспілкувалися лише із охоронцем, який їм сказав, що головний редактор буде через півгодини. Після цього вони розвернулися і через 3 хвилини пішли геть», – розповів Микола Савельєв.

«Охоронець їм чітко сказав, що головний редактор зараз в ЛОДА. Всередину редакції перевіряючі не заходили, тому бачити, хто є в редакції не могли», – додав головний редактор газети «Ратуша».

Також він повідомив, що частина працівників була в редакції, а частина вже на завданнях.

«В мене питання, якщо ЛМР ще не приступивши до перевірки, розповсюджує неправду, то що ж буде дальше, – коли вони почнуть проводити перевірку», – додав Микола Савельєв.

Читайте також: Головред львівської «Ратуші» Савельєв подарував Садовому яйця 

Нагадаємо, 17 листопада, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради розглядали питання щодо змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. Виконавчий комітет не погодив зміни до бюджету Львова на 2017 рік в частині збільшення посадових окладів працівникам комунальної газети «Ратуша». За пропозицією міського голови Львова Андрія Садового це питання перенесли.

Після цього, 24 листопада, виконком Львівської міськради прийняв рішення провести перевірку діяльності «Ратуші» і наступного тижня знову розглянути про фінансування комунальної газети.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.