• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

Вночі у Львові працюватимуть підмітальні машини і піскосії

Вночі у Львові працюватимуть підмітальні машини і піскосії

Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури, з 16.00 год було здійснено об’їзд містом та оперативно відредаговано на проблемні місця.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Весь день працювала снігоприбиральна техніка. Вночі до роботи будуть залучені піскосії та підмітальні машини. О 20.00 год у міській раді під головуванням заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства відбудеться засідання штабу за участю голів районних адміністрацій та керівників ШРП.

«З 16.00 год об’їжджали усі райони. На загал, магістральні дороги почищені та посипані. Вночі працюватимуть підмітальні машина та піскосії. Зранку будемо залучати двірників та трактори, щоб розчистити хідники. Заторів та простоїв транспорту нема. Зараз ще підсипаємо проблемні ділянки – підйоми, мости тощо. Особливо вул. Городоцьку та вул. Сахарова, вул. Авіаційну, щоб могли виїхати з парків зранку автобуси. Зранку до роботи будуть залучені двірники. З 06.00 год ранку буде повторний об’їзд по місту», - розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер. Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери. Закуплено 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: