дивись.info

Львівська облрада дорікнула полякам «чорними списками»

Львівська облрада дорікнула полякам «чорними списками»

Львівська обласна рада прийняла заяву щодо недружніх проявів проти Української держави з боку окремих польських політиків, передає кореспондент ІА Дивись.info.

«Впровадження так званих «чорних списків українців», яким заборонено в’їзд до Польщі та країн Шенгенської зони, абсолютно не відповідає ані заявам про добросусідські відносини, ані законодавству та практиці держав європейської спільноти. Деякі польські політики найвищого рангу не придумали нічого нового, адже такі дискримінаційні кроки нагадують практику іншого українського сусіда – путінської Росії. Висунуті Святославові Шереметі та Володимиру В’ятровичу звинувачення з боку польських політиків є не тільки некоректними, але й абсурдними, у чому може пересвідчитися кожен пересічний поляк чи українець» – йдеться у заяві.

Читайте також: Польща може заборонити в’їзд на свою територію Святославу Шереметі

«Львівська облрада підтримує рішення Консультаційного комітету Президентів України і Республіки Польща про відновлення співпраці у сфері увічнення пам’яті жертв та політичних репресій. Водночас, ми акцентуємо на необхідності відновлення зруйнованих вандалами українських місць пам’яті та поховань на території Республіки Польща.  Львівська обласна рада готова вітати дії, спрямовані на покращення добросусідських відносин у майбутньому, але трактування минулого і визначення своїх героїв залишаємо за собою» – заявляють обласні обранці.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.