дивись.info

Польський дипломат заявив, що існування України не є умовою для існування вільної Польщі

Польський дипломат заявив, що існування України не є умовою для існування вільної Польщі

Україна потребує Польщі, а от Польща без України здатна собі зарадити. Про це заявив голова політичного кабінету МЗС Польщі Ян Парис, повідомляє ZAXID.NET з посиланням на RMF24.

«Мені хотілося б чітко сказати, що сильна і незалежна Україна важлива для Польщі, натомість неправда, що існування України є необхідною умовою існування вільної Польщі», – заявив віні пояснив, що після виходу Британії з ЄС Польща буде п’ятою державою в ЄС, країна входить в НАТО, є головною державою східного флангу і буде існувати незалежно від того, що діється в Україні.

Також дипломат наголосив, що твердження про Україну, як про умову існування Польщі неправдиве. Ян Парис закинув українцям фальшування історії і переслідування поляків. За його словами, українські урядовці «мають неправильне бачення Польщі, оскільки черпають його з «Газети Виборчої».

«Поки так буде, доти вони й помилятимуться. Вони вважають, що Варшава слабка, ізольована і потребує України. Неправда. Це Україна потребує Польщі. Польща без України цілком собі зарадить», – наголосив дипломат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.