дивись.info

Стало відомо, скільки відсотків українців вважають безвізовий режим важливим

Стало відомо, скільки відсотків українців вважають безвізовий режим важливим

Безвізовий режим як важливий або дуже важливий назвали 42% українців.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року, інформує Дивись.info.

Сьогодні більший відсоток українців вважають безвізовий режим важливим. Якщо у червні 2017 року 39% опитаних вважали його таким, то зараз — 42%. При цьому, найважливішим безвіз є для мешканців Західного регіону — 70%, а найнижчі показники на Півдні — 26%.

Молодь частіше оцінює безвізовий режим як важливий (60%), виявляє більше зацікавленості у поїздках до ЄС тощо.

Варто зазначити, що майже 34% українців сказали, що безвіз не важливий зовсім.

Нагадаємо, біометричний закордонний паспорт наразі є у 12% українців, але понад 50% українців не збираються його оформлювати.

Зазначимо, дослідження провели Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ГО «Європа без бар’єрів» з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. Було опитано 1614 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%. Для порівняння використовуються дані загальнонаціонального опитування населення України, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Центром Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...