дивись.info

ТОП-10 найважливіших прав людини на думку українців

ТОП-10 найважливіших прав людини на думку українців

Найважливішим правом людини українці вважають право на життя.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного наприкінці 2016-початку 2017 років, яке презентували 15 грудня, інформує Дивись.info.

Майже 78% опитаних українців називають право на життя найважливішим правом людини. Право на соціальне забезпечення відзначили 63,2%. Ще 58,3% вважають найважливішим право на житло. Замикають десятку найважливіших прав свобода думки, совісті і релігії та право самому розпоряджатися власною долею.

Нагадаємо, майже половина мешканців Західного регіону готова обміняти свободу на матеріальний добробут.

Зазначимо, опитування проводили наприкінці 2016-початку 2017 років. Загальнонаціональне дослідження охоплювало 2002 респонденти у всіх регіонах України, окрім окупованих територій. Крім того, в рамках дослідження були опитані певні тематичні групи: поліцейські, державні службовці, судді, правозахисники, журналісти та вчителі.

Дослідження проводив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірма «Юкрейніан соціолоджі сервіс» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні та у співпраці з ГО «Центр інформації про права людини» і Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...