дивись.info

З початку року Львівська ОДА надала інвестиційну підтримку понад 400 підприємствам

З початку року Львівська ОДА надала інвестиційну підтримку понад 400 підприємствам

Станом на сьогодні на супроводі управління інвестиційної політики Львівської ОДА перебуває 94 підприємства.

У Львівській ОДА планують провести виїзні консультації з представниками бізнесу у містах та районах області для вирішення проблемних питань інвестиційної та господарської діяльності, про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Читайте також: У які сфери та з яких країн у Львівщину інвестували найбільше (інфографіка) 

«Ми повинні підвищувати обсяги залучення інвестицій в економіку Львівщини, тому допомагатимемо інвесторам у реалізації тих чи інших проектів з перших кроків»,- наголосив під час наради голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Станом на сьогодні, на супроводі управління інвестиційної політики перебуває 94 підприємства, в районах – понад 250. За підсумками 2017 року підтримку надали більш як 400 суб’єктам господарювання.

«Ми зробили ставку на супровід інвестиційних проектів. Починаючи з отримання документів, закінчуючи написанням пропозиції щодо законодавчих змін. І от такий підхід дуже позитивно сприймається бізнесом», – зазначає Роман Матис.

Нагадаємо, журналісти Дивись.info підготували інфографіку про джерела іноземних інвестицій, найбільш популярні серед інвесторів райони та сфери економічної діяльності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.