дивись.info

У Львові відбудеться хакатон з освітніх технологій

У Львові відбудеться хакатон з освітніх технологій

Центр підприємництва УКУ організовує хакатон з освітніх технологій HackED.

Хакатон відбудеться 26-27 січня 2018 року, де двадцять команд протягом 30 годин розроблятимуть нові проекти для освіти, інформує прес-служба Львівської міськради.

Метою хакатону є пошук нових рішень для покращення освіти в Україні. На учасників чекає 30 годин брейнстормінгу, кодингу, нетворкінгу та Thiking Big. Захід запланований талановитих розробників, дизайнерів, маркетологів, соціологів, викладачів, вчителів шкіл та студентів, які бачать проблеми в освіті і прагнуть їх вирішити.

«Галузь освітніх технологій (EdTech) – це майбутнє, яке вже настало: тепер українці можуть навчатися online у кращих університетах світу завдяки технологіям дистанційного навчання. Викладачі є фахівцями у своїх галузях і можуть дати пораду та менторську підтримку своїм підопічним. Аби вдосконалити освіту, нам потрібна не заміна вікон у школах, а пошук розумних рішень, які покращать освіту та оптимізують навчальний процес», – зазначили організатори хакатону.

Учасники отримають:

досвід реалізації командного проекту з освітніх технологій;
досвід роботи в обмежених часових рамках;
нові рішення для шкіл, університетів та галузі, оскільки команди можуть обирати будь-яку нішу для свого проекту впродовж роботи на хакатоні;
можливість вивчити та застосувати нові технології у сфері освіти;
надихаюча атмосфера та поради від менторів;
корисні знайомства.
Краща команда хакатону автоматично буде відібрана на акселераційну програму EdTech в Центрі підприємництва УКУ, яка стартує в березні 2018 р.

Хакатон проходитиме 26-27 січня 2018 року  за адресою: вул. Козельницька, 2А – Центр Шептицького (-1 поверх)

Реєстрація тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.