дивись.info

У музеї «Тюрма на Лонцького» провели зустріч-спомин, присвячену В’ячеславу Чорноволу

У музеї «Тюрма на Лонцького» провели зустріч-спомин, присвячену В’ячеславу Чорноволу

Сьогодні, 24 грудня, з нагоди 80-ї річниці з дня народження українського політика, публіциста, Героя України В’ячеслава Чорновола у музеї «Тюрма на Лонцького» відбулась зустріч-спомин «Я горджуся за своє покоління», присвячена пам’яті великого українця.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

На захід завітали представники влади, науковці, громадські діячі, молодь, аби вкотре згадати про життєвий шлях В’ячеслава Чорновола і його політичну боротьбу.

Від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки присутніх привітала т.в.о. департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.

«Я переконана, якщо б В’ячеслав Чорновіл жив до сьогодні, то, безперечно, проводив би таку ж активну діяльність на благо України. Дуже важливо, що сучасне покоління цікавиться історією і такі зустрічі дозволяють зробити певні висновки, детальніше пізнати діяльність величних українських діячів, серед яких і В’ячеслав Максимович», – зазначила Ольга Березюк.

Спогадами про В’ячеслава Чорновола із учасниками зустрічі поділився державний діяч Ярослав Кендзьор, який акцентував увагу на публіцистиці Чорновола, його політичній діяльності та незламній волі.

Також присутні переглянули світлини, що відтворюють основні віхи життя Героя України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама