дивись.info

На Львівщині відкрили центр реабілітації учасників АТО

На Львівщині відкрили центр реабілітації учасників АТО

На спортивно-навчальній базі міністерства оборони України «Тисовець» відкрили реабілітаційний центру для військовослужбовців.

Про це повідомили сьогодні, 31 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, передає Щоденний Львів.

Також розповіли: «Тепер цей об’єкт міністерства оборони України – не лише центр зимових видів спорту міжнародного значення, але й відділ психологічної йц фізкультурно-спортивної реабілітації для учасників АТО. Відновлення інфраструктури та будівництво відбувалося під особистим контролем міністра оборони України – генерала армії України Степана Полторака».

«29 грудня перша група родин військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, яка складається з понад десяти сімей, заїхала в центр на відпочинок та реабілітацію. Зокрема, в першу групу входять лише солдати та сержанти», – поінформували також у міністерстві оборони.

«У центрі реабілітації створена потужна медична інфраструктура, його відвідувачі можуть відпочити, пройти лікування та реабілітацію. Здоров’ю військовослужбовців буде приділено належну увагу. З військово-медичного клінічного центру Західного регіону на допомогу штатним працівникам медичного пункту бази відряджено лікарську бригаду. Тож бійці та їх близькі зможуть пройти лікарський огляд, отримати комплекс фізіотерапевтичних процедур, стоматологічну допомогу тощо», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...