дивись.info

«Львівська політехніка» і КНУ Шевченка до весни навчатимуть студентів дистанційно

«Львівська політехніка» і КНУ Шевченка до весни навчатимуть студентів дистанційно
фото: Львівська Політехніка, сторінка у Facebook

Українські виші звільняють студентів від аудиторних занять до березня задля економії коштів, які потрібно сплатити за опалення.

Про це офіційно заявили у КНУ імені Шевченка та НУ ЛП.

Про це йдеться в офіційній заяві щодо графіку роботи університету, оприлюдненій на сайті навчального закладу: «Другий семестр триватиме з 24.01.2018 р. по 30.06.2018 р. У цьому семестрі передбачено аудиторне навчання з 01.03.2018 р. по 08.06.2018 р., проведення літньої сесії з 09.06.2018 р. по 24.06.2018 року», – йдеться в заяві.

На період з 24.01.2018 р. по 28.02.2018 р. факультети та інститути планують проведення навчальних та виробничих практик поза межами університету, написання курсових та дипломних робіт, а також виконання завдань самостійної роботи. Такий графік погоджений з первинною профспілковою організацією університету та студентським парламентом”.

У МОН повідомили, що Університет Шевченка переходив на таку форму навчання і минулого, і позаминулого року.

Як ми повідомляли раніше, аналогічне рішення у листопаді було прийнято у Національному університеті «Львівська політехніка». Там навчання відбуватиметься дистанційно три тижні у лютому.

«Ми не переводимо студентів на дистанційне навчання. Ми просто впроваджуємо тижні самостійної роботи з використанням технологій електронного навчання. Тобто це не є повноцінно дистанційна форма навчання. Це є тижні самостійної роботи студентів – три тижні – з використанням технологій електронного навчання доступного через спеціальне навчальне середовище (віртуальне – авт.). Це буде відбуватися з 12 лютого по 4 березня», – розповідає проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Олег Давидчак. За його словами, оптимізація виплат за комунальні послуги – лише одна із причин такого кроку. Інша – впровадження нових технологій навчання. Адже електронне навчання теж має переваги у порівнянні зі звичайним. Детальніше читайте тут.

У Міносвіти ситуацію з розпуском студентів пояснили тим, що це рішення, яке кожен навчальний заклад приймає самостійно, – пише УП. Життя. МОН не надсилало жодних централізованих листів із такими рекомендаціями. «Є виші, які ще на початку року робили плани на 2017-2018 навчальний рік, заклали таку перерву та дистанційне навчання у план. Тобто вони десь навчання подовжили, десь додали очні сесії для того, щоб це компенсувати і взимку не мати очного навчання. Якщо університети спланували так, що через очні сесії та подовження навчання влітку це все буде компенсовано – це справа вищих навчальних закладів, ми тут не можемо втручатися», – повідомили у прес-службі МОН.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.