Інженера «Галсільлісу» підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до мільйонних втрат

7879

На контролі прокуратури перебуває стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень, розпочатих за фактами незаконних рубок лісу.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Так, слідчими Головного управління Нацполіціїу Львівській області здійснювалось досудове розслідування стосовно інженера з охорони і захисту лісу Старосамбірського дочірнього підприємства «Галсільліс», якого підозрюють у службовому недбальстві.

Як було встановлено, вказана особа при підготовці документів щодо проведення рубок лісу у окремих лісництвах вказаного лісгоспу, протиправно видала лісорубні квитки, що призвело до незаконних рубок деревини. Як наслідок, лісовому господарству спричинено шкоду на понад 3,5 млн грн.

Вироком Старосамбірського районного суду лісопорушника визнано винним та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, від відбування якого звільнено з випробуванням строком в 1 рік, а також позбавлено права обіймати відповідні посади на строк 3 роки із стягненням штрафу у розмірі 8,5 тис грн.

Проте, судом апеляційної інстанції, за результатами розгляду апеляційної скарги захисника підсудного, прийнято рішення про закриття кримінального провадження, у зв'язку із відсутністю у діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення.

Прокуратура не погодилась з таким рішенням апеляційного суду та подала касаційну скаргу.

Зазначимо, що колегією суддів Вищого спеціалізованого суду України, доводи прокурора визнано обґрунтованими, касаційну скаргу повністю задоволено, вищезгадану ухвалу апеляційного суду Львівської області скасовано та у провадженні призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції.

Відтак, за результатами повторного розгляду зазначеного кримінального провадження, вирок Старосамбірського суду, яким інженера з охорони і захисту лісу засуджено за службову недбалість, залишено без змін, а апеляційну скаргу захисника залишено без задоволення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: