дивись.info

Під стінами Ратуші підприємці «Привокзального» вимагають не допустити його комуналізації

Під стінами Ратуші підприємці «Привокзального» вимагають не допустити його комуналізації

Сьогодні, 25 січня, під стінами Львівської міської ради зібралися на пікет підприємці «Привокзального ринку», які вимагають не допустити його комуналізації.

Кілька десятків людей тримали в руках плакати з написами: «Ні – комунальному ринку», «Депутат від БПП Івах Сергій – рейдер «в тємі і в долі», «Галицьких був комунальним. Черга за привокзальним».

Нагадаємо, сьогодні, 25 січня, триває чергове пленарне засідання Львівської міської ради. Під час сесії депутати заслухають звіт комісії з врегулювання ситуації на ринку «Привокзальний».

Додамо, проблема виникла через неврегульовану ситуацію із власністю – ринок фактично поділений між ТзОВ «Привокзальний ринок», окремими підприємцями, а ще частина перебуває у комунальній власності міста.

Читайте також: Привокзальний ринок: позиція сторін і що далі 

Головний же камінь спотикання – 2,5 тис кв м. які згідно з ухвалою ЛМР від 2009 року мали бути приватизовані ТзОВ «Привокзальний ринок». Ця ухвала не виконана і досі. Тепер «завислі» квадратні метри вважюать своїми і у ЛМР, і у ТзОВ. Що робити з ринком, кілька років вирішувала спеціальна комісія, яку створили у мерії. Зрештою вона прийняла рішення створити на базі ринку комунальне підприємство.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.