дивись.info

У минулому році на Львівщині створили 21 місцеву пожежну команду

У минулому році на Львівщині створили 21 місцеву пожежну команду

Про розбудову ефективної системи цивільного захисту населення у новостворених об’єднаних територіальних громадах  під час звіту розповів директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

«У кожній з новостворених об’єднаних територіальних громад запропоновано створення місцевих пожежних команд. У минулому році ми створили двадцять одну», – зазначив Олександр Харчук.

За його словами, це дозволить значно зменшити час доїзду до місць виникнення пожеж. Відповідно, це дасть можливість покращити як реагування, так і зберегти матеріальні цінності, людські життя у разі виникнення пожеж у житловому та адміністративному фондах. Зокрема їх створили у Турківському, Самбірському, Старосамбірському, Дрогобицькому, Стрийському, Мостиському, Жидачівському, Миколаївському, Городоцькому, Яворівському, Жовківському, Сокальському, Перемишлянському, Золочівському, Радехівському, Кам’янка-Бузькому районах Львівської області. «У 2018 році плануємо спільно з відповідними структурами створити ще 25 таких команд», – додав Олександр Харчук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.