дивись.info

На Львівщині 6 тисяч мешканців отримали відшкодування за Програмою енергозбереження

На Львівщині 6 тисяч мешканців отримали відшкодування за Програмою енергозбереження

На Львівщині триває реалізація Програми енергозбереження для населення на 2017-2020 роки.

Зокрема, цього тижня приблизно 6 тисяч мешканців, які вже скористалися Програмою у 2017 році, отримали відшкодування з обласного бюджету в обсязі 2,1 млн гривень, пише прес-служба Львівської ОДА.

Зазначається, що загалом від початку року загальне відшкодування по Програмі складає – 4,2 млн грн.

Читайте також: Енергетична альтернатива: як на Львівщині намагаються послабити залежність від дорогих енергоносіїв

Нагадаємо, що суть механізму полягає в тому, що мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету. Упродовж двох місяців 2018 року вже 114 сімей скористалися Програмою.

Додамо, що для розвитку відновлювальної енергетики на Львівщини починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців на встановлення приватних сонячних електростанцій. На ці цілі в обласному бюджеті передбачено 2 млн гривень.

Водночас у 2018 році розширюється географія районних та міських програм здешевлення «теплих» кредитів та збільшується обсяг фінансування з місцевих бюджетів.

На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 16 таких програм. В місцевих бюджетах на їхню реалізацію передбачено 12,9 млн гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.