дивись.info

Мешканцям Кривчиць та Знесіння презентували технологію майбутнього переробного комплексу

Мешканцям Кривчиць та Знесіння презентували технологію майбутнього переробного комплексу

Сьогодні в мікрорайоні Кривчиці відбулась зустріч з мешканцями Кривчиць та окремими мешканцями Знесіння.

Про це інформує прес-центр Львівської міської ради.

Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене місто», провів презентацію технології переробного комплексу для Львова, а також Комплексної стратегії поводження з ТПВ.

«Відбулась конструктивна зустріч з мешканцями Кривчиць та окремими мешканцями Знесіння, під час якої ми презентували концепцію і технологію, а також пропоноване місце розташування майбутнього переробного комплексу. Також була презентована Комплексна стратегія вирішення питання ТПВ у Львові і процедура, передбачена законодавством, для проектування та погодження такого комплексу.

Вислухали думки та побажання громади. Дуже велика кількість запитань була в цілому по інфраструктурі району Кривчиці та Знесіння. Загалом розмова була конструктивною», – розповів Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене місто».

На зустрічі були присутні активні мешканці мікрорайону, депутати Львівської міської ради, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк, голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський та інші представники Львівської міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.