дивись.info

У Львові збиратимуть кошти на підтримку дітей з аутизмом

У Львові збиратимуть кошти на підтримку дітей з аутизмом

У Львові проведуть акцію, аби зібрати гроші на підтримку дітей з аутизмом, пише 032.ua.

Як розповіли організатори події, символічним буде те, що писанки розфарбують у блакитний колір, а саму акцію розпочнуть у Всесвітній день інформування про проблеми аутизму – 2 квітня.

Ідея проведення акції належить львівським пластунам та представникам Обласного дитячого психоневрологічного диспансеру, які реалізовуватимуть блакитні писанки й збиратимуть кошти наоблаштування ігрового майданчика на території лікарні та придбання розвиткових ігрових стендів.

Читайте також: Керівниця центру «Промінчик» про те, як змінилося в Україні сприйняття людей з синдромом Дауна (інтерв’ю)

«Процес оздоровлення дитини є неперервним,тому ми маємо намір створити добре лікувальне середовище у межах установи. Такий майданчик та розвиваючі бізіборди на стінах біля кабінетів зроблять час перебування дитини у Диспансері цікавим і корисним», – розповіла дитячий лікар-психіатр, координатор «Блакитного Великодня», Наталя Масяк.

Аутизм — розлад розвитку нервової системи, що характеризується порушенням соціальної взаємодії, вербальної й невербальної комунікації, і повторюваною поведінкою, існують складнощі у взаємодії із зовнішнім світом, з цього приводу виникають порушення в соціалізації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.