дивись.info

У Львові відтермінували процес підписання декларацій з лікарями

У Львові відтермінували процес підписання декларацій з лікарями

У Львові процес підписання декларацій з лікарями розпочнеться тоді, коли проведуть усі необхідні юридичні консультації, адже на сьогодні немає жодного юридичного документу, який би дав головному лікарю гарантію, що всі персональні дані пацієнтів будуть надійно захищені в системі.

Про це заявив під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, пише прес-служба ЛМР.

За його словами, з матеріально-технічної точки зору всі медичні заклади, які надають первинну допомогу у Львові, готові до старту кампанії – лікарі забезпечені комп’ютерами, мають цифрові підписи, однак з юридичної точки зору зараз тривають відповідні консультації.

«На сьогоднішній день немає жодного документу, який регламентує діяльність e-Health, крім роз’яснень, заяв і т. д. зі сторони Міністерства охорони здоров’я. Тому ми зараз проводимо юридичні консультації, як правильно зробити, щоб не помилитися, щоб дотриматися законодавства», – пояснює Зуб.

«Фактично, на сьогоднішній день жоден заклад охорони здоров’я міста Львова в систему e-Health не зареєстрований, але з сьогоднішнього дня ми починаємо цю реєстрацію і до кінця тижня всі заклади, які беруть участь в першому етапі реформи, будуть зареєстровані в системі e-Health. Але на сьогоднішній день я не можу дати вам відповіді, коли розпочнеться процес підписання декларацій. Тому що постанова, яка планувалася до прийняття 28 березня, не прийнята, накази, які затвердили змінену декларацію і порядок обрання лікаря, ми отримали тільки в четвер. Тому зараз ми консультуємося, щоб зробити все правильно», – додав начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Читайте також: Вибір сімейного лікаря: що обов’язково треба знати пацієнтам

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.